Opinie o Nas
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

FL STUDIO 20 PRODUCER EDITION wer.elektroniczna

Dostępność: zapytaj o dostępność
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 648,00 zł 648.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Image Line
Kod produktu: IM/FLPRO

Opis

FL STUDIO to jeden z najpopularniejszych programów DAW na świecie!

FL Studio to kompletne środowisko produkcji muzycznej- wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edytowania, miksowania i masteringu profesjonalnie brzmiącej muzyki w jednym pakiecie.

 

Produkt oryginalny pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Wersja elektroniczna.


Świętujemy 20 lat innowacyjnego rozwoju i dożywotnich darmowych aktualizacji! FL Studio to kompletne środowisko produkcji muzycznej- wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edytowania, miksowania i masteringu profesjonalnie brzmiącej muzyki w jednym pakiecie.

Najszybsza droga od pomysłu w Twojej głowie do rezultatu w głośnikach!

Kluczowe nowe funkcje

 • Wersja Mac – FL Studio jest teraz dostępne jako natywna 64-bitowa aplikacja na systemy MacOS, ze wsparciem dla wtyczek VST oraz AU. Tworzone projekty mogą być przenoszone pomiędzy komputerami PC i Mac. Międzysystemowa kompatybilność projektów dotyczy także wtyczek innych firm zainstalowanych na każdej z platform. Obecni (dożywotnie darmowe aktualizacje) i nowi klienci mogą zainstalować nową wersję programu na komputerach PC i Mac bez ponoszenia dodatkowych kosztów! Jedna licencja zapewnia dostęp do wszystkich wersji!
 • Podziały metryczne – FL Studio zawiera ustawienia Time Signatures, co pozwala na wprowadzanie nieograniczonej liczby zmian metrum, zarówno w playlistach, jak i w patternach (w tym w widoku pianolowym). Jednocześnie, unikalny system patternów FL Studio umożliwia jednoczesne współistnienie różnego metrum w każdym punkcie Playlisty.
 • In-situ rendering (‘zamrażanie’) – Zgrywaj wybrane fragmenty ścieżek i klipów do postaci audio. Dostępne operacje: Consolidate Playlist Clip, Consolidate Playlist Tracks, Render Clips to Audio, Render Clips to Audio oraz Replace Source Pattern Clips. Korzystaj z tych funkcji, aby zapisać różne ujęcia dźwiękowe do postaci klipów audio, ograniczyć obciążenie CPU działającymi w czasie rzeczywistym silnikami syntezy oraz procesorami efektów lub aby zamienić dane MIDI na dźwięk, który możesz poddać dalszej obróbce lub resyntezie.
 • Playlist Arrangements – Playlisty mogą teraz zawierać wiele ‘aranżacji’ (playlist). Każda aranżacja to komplet ścieżek audio, automatyki parametrów i patternów. Użytkownicy mogą teraz tworzyć wiele różnych wersji swojego projektu, zapisywać pomysły, kreować na ich bazie nowe dźwięki i ‘aranżacje’.
 • Plugin Delay Compensation (PDC) – Narzędzia kompensacji opóźnień wtyczek i automatycznej kompensacji opóźnień zostały przebudowane i napisane od podstaw, by usprawnić stosowanie nowoczesnych, złożonych metod pracy. Zakłada to współistnienie ręcznej i automatycznej kompensacji opóźnień. Aktualizacja obejmuje: kompensację opóźnień na kanałach wysyłkowych, kompensację dla parametrów Wet/Dry miksera, kompensację opóźnień na wejściach interfejsu, kompensację dla metronomu, zapamiętywanie ustawień Plugin Wrapper dla poszczególnych wtyczek i usprawnienia ustawień kompensacji w samym mikserze.

 

Skąd przeskok z wersji FL Studio 12 do 20? - Zmieniamy system numerowania na roczny, aby świętować 20-tą rocznicę istnienia FL Studio. Dlatego z wersji 12.5 przeskakujemy do wersji FL Studio 20.0!

Wraz z pojawieniem się wersji FL Studio 20, świętujemy powrót klasycznych funkcji, takich jak edytor graficzny, operacje offline oraz aktualizacje pokładowego samplera Channel Sampler.

 

Co potrafi i jakie są zastosowania FL Studio 20?

 • Edycja dźwięku z uwzględnieniem korekcji intonacji, zmian wysokości dźwięku, harmonizacji, rozciągania w czasie, rozpoznawania uderzeń i podziału nagrania na części, wyrównywania (audio warping) oraz typowych zabiegów (cięcie/wklejanie itd.)
 • Automatyka większości parametrów interfejsu i wszystkich parametrów wtyczek poprzez ich rejestrację, rysowanie, zakrzywione linie automatyki, generatory automatyki oparte na formułach przekształceń punktów.
 • Może być hostowany przez inne programy DAW jako wtyczka VST lub poprzez protokół ReWire.
 • Muzyczne występy na żywo z uwzględnieniem wizualizacji wideo.
 • Miksowanie i remiksowanie nagrań z uwzględnieniem działających w czasie rzeczywistym efektów takich jak delay, pogłos czy efekty filtracyjne.
 • Wielościeżkowy zapis dźwięku ograniczony jedynie ilością wejść Twojego interfejsu audio.
 • Rejestracja i odtwarzanie zapisu MIDI poprzez nagrywanie za pomocą klawiatur, padów perkusyjnych oraz innych kontrolerów.
 • Tworzenie sekwencji i aranżowanie w trybie sekwencyjnym (patternowym) lub liniowo.
 • Hosting wtyczkowych syntezatorów i efektów w formatach VST 32 & 64 bit, DX oraz natywnym FL Native.

 

Instrumenty

 • Wykreuj dowolne brzmienie – FL Studio zawiera ponad 30 wirtualnych syntezatorów obejmujących brzmienia akustycznego/syntetycznego basu, gitar elektrycznych, sampler z barwami fortepianowymi i smyczkowymi, a także odtwarzacze próbek dźwiękowych i narzędzia do dzielenia pętli na pojedyncze uderzenia (w tym w formatach Rex 1 & 2 ).
 • Różne rodzaje syntezy – od subraktywnej, poprzez modelowanie, FM, RM, po syntezę granularną i addytywną. Dysponując dodatkiem FL SynthMaker, możesz tworzyć i dzielić się z innymi własnymi instrumentami w formacie FL, a także efektami i panelami kontrolnymi MIDI bez potrzeby pisania kodu źródłowego.
 • Open plugin standards – FL Studio współpracuje z instrumentami we wszystkich dostępnych na komputery PC formatach, w tym VST, DX, Buzz i Rewire. To oznacza, że możesz tworzyć sekwencje z udziałem swoich ulubionych wtyczek i aplikacji.

 

Rejestracja i edycja dźwięku

 • Wielokanałowe wejścia audio – z możliwością jednoczesnej rejestracji dźwięku ze wszystkich wejść Twojego interfejsu audio. FL Studio jest tak wszechstronny, że może posłużyć zarówno do nagrania wokalisty czy gitarzysty, jak i całej orkiestry symfonicznej.
 • Edycja dźwięku – nagrania dźwiękowe mogą być całkowicie dowolnie rozmieszczane na playliście. Wśród dostępnych funkcji są możliwość hostowania dowolnej liczby klipów audio, rozciąganie w czasie, zmiana wysokości dźwięku (pitch-shifting), dzielenie, przycinanie oraz przemieszczanie audio, co wymaga zaledwie kilku kliknięć myszką.
 • Edison – edytor nagrań dźwiękowych Edison rozszerza możliwości FL Studio w zakresie przetwarzania dźwięku. Edison to zintegrowane narzędzie rejestracji i obróbki dźwięku z uwzględnieniem analizy spektralnej, pogłosu splotowego, redukcji szumu, rejestracji w zapętleniu, narzędzi tworzenia pętli i innych.
 • Newtone – Edytor korekcji intonacji. Koryguj, tnij, edytuj, rozciągaj w czasie nagrania wokalne, instrumentalne oraz inne jednogłosowe wykonania. Przekształcaj zapis audio na MIDI i przekształcaj dowolne jednogłosowe melodie.
 • FL Studio obsługuje nagrania w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WavPack, AIFF oraz REX
 • Sekwencer -Komponuj i rejestruj swoje muzyczne pomysły i wykonania w najbardziej efektywny sposób
 • Sekwencje i ścieżki – Ty decydujesz – rejestruj swoje muzyczne pomysły w najbardziej efektywny sposób. FL Studio 20 może jednocześnie pełnić funkcję wielośladu i sekwencera. Wykorzystuj wielokrotnie zapisane w oknie playlisty patterny (Pattern Clips) lub nagrywaj sekwencje długości całego utworu, jeśli wolisz.
 • Sekwencer krokowy lub pianolowy – Wśród narzędzi kompozycyjnych znajdziesz legendarny sekwencer krokowy FL Studio, jeden z najbardziej zaawansowanych edytorów pianolowych w domenie cyfrowej oraz wielopunktowe obwiednie automatyki parametrów i samych zdarzeń audio/MIDI. FL Studio obsługuje wejścia MIDI, co pozwala na współpracę z dowolnym sterownikiem, a także daje możliwość jednoczesnej kontroli instrumentów umieszczonych na różnych kanałach za pośrednictwem odrębnych kontrolerów.

Aranżacja

FL Studio pozwala Ci robić to, co chcesz i kiedy tego chcesz.

 • Stwórz własny szablon projektowy - W FL20 to ty decydujesz o wyglądzie swojego projektu, w tym zmultiplikowanych ‘aranżacji’. W przeciwieństwie do konkurencji, obszar roboczy playlist FL20 można swobodnie kształtować a dane nutowe, audio i automatyka mogą być aranżowane i edytowane w sposób, który odpowiada twojemu preferowanemu stylowi pracy i sprzyja kreatowyności.

Miks i mastering

Na pokładzie FL Studio znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia, by produkować swoje utwory na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

 • Mikser – Tu chodzi o precyzję, kontrolę i elastyczność. Na każdej ścieżce można uruchomić do 10 efektó•w (VST lub pokładowych FL). Wyjście każdego kanału miksera można skierować na kanał Master lub dowolny inny kanał, co pozwala tworzyć submiksy oraz niemal nieskończenie złożone łańcuchy sygnałowe. Kanały wysyłkowe pozwalają na wykorzystanie toró•w side-chain wielokanałowych efektów wtyczkowych. Wreszcie, dźwięk z każdego kanału miksera można skierować na dowolne wyjście interfejsu audio – to się nazywa elastyczność!
 • Efekty – Co z efektami? FL Studio zawiera ponad 40 efektów obejmujących maksymalizację, limiting, kompresję, delay, distortion, korekcję barwy dźwięku (graficzną i parametryczną), filtry, efekty modulacyjne jak phaser, chorus czy flanger, a także wokoder i pogłos. To pokrywa zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju kreatywne efekty, w tym także na etapie masteringu.

Dożywotnie DARMOWE aktualizacje

Może i nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch, ale w polityce Image Line wpisane są dożywotnie darmowe aktualizacje: • Nigdy więcej nie płać za poprawki w programie! – Wszyscy klienci, którzy zakupią FL Studio 20 otrzymają dożywotnio możliwość pobierania darmowych aktualizacji. Darmowe aktualizację upoważniają każdego klienta do wszelkich aktualizacji FL Studio w przyszłości w odniesieniu do zakupionej wersji (Express, Fruity, Producer lub Signature Bundle). Przykładowo, wszyscy posiadacze FL Studio 20 będą mieli prawo do aktualizacji w pełni funkcjonalnej wersji FL Studio 21 i kolejnych, całkowicie za darmo!

Ograniczenia wersji demonstracyjnych

Wszystkie wersje demo FL Studio są w pełni funkcjonalne, dając dostęp do wszystkich narzędzi najlepiej wyposażonej wersji programu (Producer Edition). Komponuj nowe piosenki i eksportuj je do plików w formacie WAV, MP3 lub OGG. Jedynym ograniczeniem wersji demo jest brak możliwości ponownego otwierania projektów w niej zapisanych, można je otwierać dopiero po rejestracji FL Studio i wtyczek. To umożliwia dalszą pracę nad projektami po dokonaniu zakupu oprogramowania.

Porównanie wersji FL Studio

FL Studio jest dostępne w czterech wersjach: FL Studio Fruity Edition, Producer Edition oraz Signature Bundle oraz FL Studio All Plugins Bundle (Signature+ wszystkie wtyczki) te wersje są dostępne jako pudełkowe lub do pobrania.

 

Producer to wersja idealna do: tworzenia utworów i rejestracji mikrofonu

Zawiera:

 • Funkcje Playlist
  • Audio Clips (możliwość edycji długich klipów)
  • Audio Recording
  • Automation Clips (zakrzywione linie automatyki)
  • Pattern Clips (MIDI, nuty, zdarzenia, automatyka)
 • Obsługa MIDI
  • Import/eksport plików MIDI
  • Obsługa kontrolerów i klawiatur MIDI
  • Funkcje SysEx & MMC
 • Mikser i FX Rack
  • 103 tory insertowe/wysyłkowe
  • 10 efektów na każdy tor
  • Patcher FX extension/rack
  • Pełna dowolność krosowania ścieżek & wykorzystania side-chain
 • Edytor pianolowy i sekwencery
  • Edytor krokowy
  • Edytor pianolowy
  • Edytor zdarzeń
 • Wejścia i wyjścia /Połączenia
  • Obsługa Directsound
  • Obsługa ASIO (zawiera sterowniki ASIO4ALL)
  • 103 wejścia audio
  • 103 wyjścia audio
  • Nagrywanie do formatów WAV, MP3, OGG
  • Eksportowanie śladów/grup śladów
  • Obsługa ReWire (klient/host)
  • FL Studio jako wtyczka VST
 • Obróbka dźwięku
  • Edison (edytor dźwięku i rejestrator)
  • NewTone (edytor intonacji i wyrównywania czasowego)
  • Elastique 3 (algorytm rozciągania dźwięku w czasie)
 • Obsługa wtyczek
  • Instrumenty i efekty VST 1, 2 & 3 / AU
 • Instrumenty i generatory wtyczkowe/ Automatyka
  • Generator automatyki w klipach
  • Generator obwiedni
  • Obsługa za pomocą klawiatury
 • Źródła dźwięku i samplery
  • Audio Clip Generator
  • BooBass
  • Channel Sampler
  • DirectWave PlayerFL Keys
  • Fruity Pad Controller (FPC)
  • Granulizer
  • Slicer
  • Slicex
  • Speech Synthesizer
  • Wave Traveller
 • Syntezatory
  • 3x OSC
  • Autogun
  • BassDrum
  • BeepMap
  • Drumpad
  • Fruit Kick
  • Fruity DX10
  • Groove Machine Synth
  • MiniSynth
  • Slayer
  • Toxic Biohazard
 • Narzędzia /Generatory
  • Control Surface
  • Patcher
  • Dashboard
  • Layer Channel
  • MIDI Out
  • ReWired
 • Automatyka efektów wtyczkowych
  • Formula Controller
  • Peak Controller
  • X-Y Controller
 • Kompresory/Limitery
  • Maximus
  • Fruity Compressor
  • Fruity Limiter
  • Fruity Multiband Compressor
  • Soft Clipper
  • Soundgoodizer
 • Delay/Echo
  • Delay
  • Delay 2
  • Delay 3
  • Delay Bank
 • Distortion Blood
  • Overdrive
  • Fast Dist
  • Fruity Squeeze
  • WaveShaper
 • Korekcja barwy dźwięku (EQ):
  • Edison Equalize Function
  • Convolver
  • EQUO
  • Fruity 7 Band EQ
  • Fruity Parametric EQ
  • Fruity Parametric EQ2
 • Filtry
  • Fast LP
  • Filter
  • Free Filter
  • Love Philter
  • Vocoder
 • Efekty modulacyjne
  • Choru
  • Phaser
  • Flanger
  • Flangus
 • Procesory pogłosowe
  • Convolver
  • Reeverb
  • Reeverb 2
  • Edison Convolution Reverb
 • Multi FX
  • Effector (12 FX)
 • Inne narzędzia
  • Control Surface
  • Balance
  • Big Clock
  • Center
  • Patcher
  • dB Meter
  • HTML NoteBook
  • LSD
  • Mute 2
  • NoteBook
  • PanOMatic
  • PhaseInverter
  • Scratcher
  • Send
  • StereoEnhancer
  • StereoShaper
 • Wizualizacje
  • Fruity Dance
  • Spectroman
  • Wave Candy

 

Produkt oryginalny pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

FL STUDIO 20 występuje w 4 różnych wersjach.

 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl