Opinie o Nas
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PIONEER CDJ-3000 odtwarzacz DJ

PIONEER CDJ-3000 odtwarzacz DJ
 • nowość
Dostępność: zapytaj o dostępność
Cena: 9 989,00 zł 9989.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Pioneer
Kod produktu: PIO-4573201241788

Opis

Nowy Wymiar: Nowy CDJ-3000 już jest


Flagowy multi-odtwarzacz oferuje zupełnie nowy wachlarz kreatywnych możliwości.

Przejdź na wyższy poziom kreatywności dzięki naszemu nowemu flagowemu odtwarzaczowi  wielofunkcyjnemu CDJ-3000. Napędzany przez nowy MPU (jednostkę mikroprocesorową) iwyposażony w specjalnie opracowane komponenty, jest solidną jednostką wyposażoną w innowacyjne funkcje, które pomogą Twojej kreatywności rozkwitnąć, jak nigdy dotąd.

Ewolucja legendy
Od debiutu CDJ-500 w 1994 roku - pierwszego na świecie płaskiego odtwarzacza CD dla DJów - każdy nowy flagowy model CDJ stał się ulubieńcem wielu najbardziej szanowanych DJ-ów i klubów na całym świecie. Przełomowy CDJ-1000 umożliwił zastosowanie większej liczby technik, takich jak scratche, które wcześniej były możliwe tylko na gramofonach analogowych.
Następnie CDJ-2000 wprowadził rekordbox i Pro DJ Link. Po raz pierwszy DJ-e mogli zarządzać muzyką przed wyeksportowaniem jej na pamięć USB. Późniejsze funkcje, takie jak Wave Display (dla lepszego zrozumienia przebiegu utworów) i Beat Sync sprawiły, że
miksowanie stało się bardziej intuicyjne. W 2016 roku CDJ-2000NXS2 stał się pierwszym wyborem dla klubów, festiwali i didżejów na całym świecie, dzięki ulepszonemu zestawowi
funkcji i wyjątkowej jakości dźwięku.

Linia CDJ znacznie się rozwinęła od lat 90. I chociaż CDJ-3000 jest pod wieloma względami niepodobny do wszesnych modeli, to zachowuje ambicję i cel, które zawsze kierowały serią CDJ: zapewnić intuicyjny, wspaniały interfejs, który daje łatwość
manipulowania muzyką w dowolny sposób.


Najbardziej zaawansowany odtwarzacz, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy
Podczas występów musisz mieć poczucie, że decki mogą urzeczywistnić twoją kreatywną wizję i poradzić sobie ze wszystkim, co im zarzucisz. Zaprojektowaliśmy CDJ-3000, aby zapewniał takie właśnie poczucie - i nie tylko to. Nowy MPU w urządzeniu jest pierwszym, jaki kiedykolwiek wprowadziliśmy do CDJ. Steruje urządzeniem, zapewniając stabilną wydajność i udostępniając zaawansowane nowe funkcje, a także współpracuje z innymi częściami odtwarzacza, aby zapewnić płynniejszą pracę. Na przykład zauważysz, że ścieżki i Hot Cue ładują się szybciej niż kiedykolwiek dzięki możliwościom MPU oraz połączeniu Gigabit Ethernet. CDJ-3000 odblokowuje także oprogramowanie rekordbox (Hardware Unlock). Aby więc korzystać z Trybu Performance
wystarczy zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji i podłączyć CDJ-3000.

Wkładasz serce w swoje sety DJ-skie, więc cała Twoja ciężka praca i kreatywność zasługują na to, by inni ją poczuli. Tłum usłyszy Twoje utwory i każdy niuans Twojego występu z bogatą szczegółowością dzięki zupełnie nowej konstrukcji audio w CDJ-3000.

Nie tylko usłyszysz ulepszenia w CDJ-3000 - lecz także zobaczysz je. Możesz wybrać informacje, które chcesz wyświetlić na niezwykle czytelnym 9-calowym ekranie dotykowym, który jest większy i ma wyższą rozdzielczość niż w przypadku CDJ-2000NXS2. Zachowaliśmy intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu poczujesz się jak w domu, ale dodaliśmy przydatne nowe elementy sterujące, takie jak skróty, aby ułatwić przechodzenie między różnymi kategoriami w Twojej kolekcji muzycznej. Nowe funkcje, takie jak Touch Preview, umożliwiają bezproblemowy i szybki wybór ścieżek, a dzięki wielu innym nowatorskim funkcjom, w tym Touch Cue, Stacked Waveform i 3Band Waveform, zawsze wiesz, gdzie znajdują się idealne punkty do miksowania na wybranych ścieżkach.

Chcesz pokazać, co potrafisz i na żywo tworzyć nową muzykę? Graj na ulepszonym układzie CDJ-3000, jak na instrumencie muzycznym. Osiem przycisków Hot Cue - dwa razy więcej niż w CDJ-2000NXS2 - jest rozmieszczonych od lewej do prawej pod wyświetlaczem, co zapewnia bardziej intuicyjne wyzwalanie. Obsługuj Beat Jump za pomocą nowych przycisków i naciśnij Key Sync, aby harmonijnie zmiksować utwory. Możesz także tworzyć szerszy zakres pętli za pomocą nowego przycisku 8-Beat Loop, który jest dodatkiem do klasycznej kontroli 4-Beat.

Zmysł dotyku też jest ważny podczas występów DJ-skich — niezależnie od tego, czy dokonujesz drobnych zmian wysokości tonu utworu, czy wykonujesz najbardziej skomplikowaną technikę scratchowania. Przeprojektowaliśmy pokrętło JOG dla CDJ-3000, aby zapewnić najbardziej płynny ruch, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Opóźnienie jest również niższe niż kiedykolwiek i dodatkowo możesz użyć ekranu LCD na środku tarczy jog, aby mieć oko na pozycję głowicy odtwarzającej i okładkę albumu.
Aby używać CDJ-3000 z rekordbox, zaktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji. Jeśli
chcesz odtwarzać utwory z iPhone, zaktualizuj mobilną aplikację rekodrbox dla iOS.

Oprócz rozszerzonych funkcji kreatywnych, CDJ-3000 zapewnia jeszcze większą stabilność i niezawodność Twojego zestawu DJ.

 • Zaawansowany MPU
  Dzięki nowemu MPU nie tylko zrewolucjonizowaliśmy sposób napędzania CDJ, ale także sprawiliśmy, że działa płynniej i stabilniej niż którykolwiek z jego poprzedników. Moc obliczeniowa MPU umożliwiła nam wprowadzenie nowych, ekscytujących funkcji, które wcześniej nie były możliwe, i daje nam możliwość wprowadzenia większej liczby funkcji w przyszłych aktualizacjach.
 • Pro DJ Link ze złączem Gigabit Ethernet
  Dzięki połączeniu Gigabit Ethernet dla Pro DJ Link możesz udostępniać i odtwarzać pliki audio z urządzeń USB i kart SD na maksymalnie sześciu jednostkach CDJ-3000 po połączeniu ich z 6-kanałowym mikserem, takim jak DJM-V10.
 • Bardziej czytelny ekran
  Maksymalna jasność ekranu została poprawiona o ponad 150% w porównaniu z tą w CDJ-2000NXS2, więc możesz ją zwiększyć w zależności od miejsca, w którym grasz i poprawić widoczność.
 • Mocniejsze komponenty
  Wysokiej jakości aluminiowa płyta górna i przeprojektowane przyciski play, cue i Hot Cue są mocniejsze niż kiedykolwiek, a przewód zasilający V-Lock * 1 chroni przed przypadkowymi rozłączeniami, które mogłyby przerwać Twój występ. Urządzenie jest również wyposażone w wysokiej jakości kabel cyfrowy, który jest łatwy w obsłudze i idealny do użytku w klubach i
  profesjonalnych zestawach DJ.
 • Ulepszona konstrukcja audio: pozwól swojej publiczności usłyszeć prawdziwy dźwięk muzyki i każdy niuans Twojego występu
  Włożyliśmy ponad 25 lat doświadczenia w stworzenie najlepszego brzmienia dla DJ-ów, które wiernie odtwarza dźwięk każdego utworu zgodnie z zamierzeniami producenta, a jednocześnie odzwierciedla najbardziej zawiłe szczegóły Twojego występu.

CDJ-3000 ujednolica wewnętrzne przetwarzanie obliczeń audio do 96 kHz / 32-bitowe we wszystkich odtwarzanych formatach audio. W rezultacie urządzenie może uchwycić subtelności oryginalnego źródła dźwięku, w tym jego głębię i atmosferę, a nawet niewielkie zmiany barwy niskiego zakresu. Zaawansowana technologia przetwarzania dźwięku, taka jak zmienna prędkość odtwarzania, Master Tempo i nowa funkcja Key Shift, pomagają stworzyć bardziej realistyczne brzmienie niż jakikolwiek inny odtwarzacz Pioneer DJ.


Aby uzyskać maksymalną wydajność przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, dokładnie przeanalizowaliśmy każdą część obwodu, który wyprowadza dźwięk analogowy i wprowadziliśmy różne ulepszenia. Dostroiliśmy również dźwięk cyfrowy, aby uzyskać optymalną jakość dźwięku w odtwarzaczu jako całości, testując wiele różnych komponentów, aby znaleźć najlepsze możliwe rozwiązania. W rezultacie drastycznie zredukowaliśmy cyfrowy szum, aby stworzyć naturalny dźwięk, którego publiczność będzie chciała słuchać podczas długich setów - nawet przy dużej głośności.

9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości z niespotykanymi wcześniej funkcjami: znajdź wszystkie potrzebne informacje na pierwszy rzut oka
Dzięki ekranowi dotykowemu, który jest większy i wyraźniejszy niż ten w CDJ-2000NXS2, byliśmy w stanie dodać dodatkowe informacje, skróty i przyciski do często używanych kategorii i funkcji, takich jak lista odtwarzania i wyszukiwanie, dzięki czemu można uzyskać do nich bezpośredni dostęp. GUI (graficzny interfejs użytkownika) będzie wyglądać znajomo, jeśli wcześniej używałeś CDJ-2000NXS2, a ponadto możesz dostosować informacje, które chcesz widzieć i ustawić preferencje dotyczące aspektów, takich jak rozmiar tekstu. Możesz teraz przesuwać palcem po ekranie, aby nawigować i używać funkcji sortowania, aby zmienić kolejność listy utworów, dotykając wyświetlacza. Wszystko to poprawia jakość pracy i pomaga bardziej instynktownie przeglądać utwory. A wiele nowych funkcji pomoże Ci wybrać idealny utwór i odpowiedni moment, aby dodać go do swojego miksu:

 • Touch Preview
  Słuchaj dowolnej części ścieżki, którą chcesz odsłuchać, po prostu dotykając jej przebiegu w odpowiednim miejscu w sekcji przeglądania. Jeśli masz wiele odtwarzaczy CDJ-3000 połączonych z mikserem DJM-V10 lub DJM-900NXS2 przez Pro DJ Link, możesz nawet odsłuchiwać utwory z innego odtwarzacza dzięki Link Cue.
 • Touch Cue
  Posłuchaj innej części aktualnie odtwarzanego utworu, dotykając fali - tłum nie usłyszy, co robisz. Przydaje się to, gdy musisz zapoznać się z dalszą częścią utworu, aby znaleźć najlepszy punkt miksowania, szczególnie podczas zmiany DJ-a i setów jeden
  po drugim. Link Cue (patrz powyżej) umożliwia nawet słuchanie różnych części utworu, które inny DJ gra na oddzielnym odtwarzaczu.
 • Stacked Waveform
  Miej podgląd na powiększony przebieg ścieżki na odtwarzaczu głównym i tym, który chcesz podpiąć – wszystko na jednym ekranie.
 • Wsparcie dla 3Band Waveform
  Zrozum, jak brzmi utwór, nawet go nie słuchając. 3Band Waveform używa różnych kolorów, aby wskazać głośność każdego pasma częstotliwości w plikach analizowanych przez rekordbox, dzięki czemu możesz zobaczyć kompozycję muzyki po prostu patrząc na kształt i wygląd fali. 3Band Waveform jest dodatkiem do poprzednich opcji RGB i Blue.
 • Key Sync i Key Shift: Miksuj w pełnej harmonii
  Naciśnij przycisk Key Sync, a CDJ-3000 automatycznie dostosuje tonację kolejnej ścieżki, aby dopasować ją do tej odtwarzanej, pomagając Ci stworzyć płynny i harmonijny miks. Dzięki funkcji Key Shift na ekranie dotykowym możesz ręcznie zmieniać tonację ścieżki w górę lub w dół.
 • Nasze najbardziej płynne tarcze Jog: Poczuj różnicę
  Z łatwością scratchuj i płynnie reguluj wysokość ścieżek. Przeprojektowaliśmy mechanizm wewnątrz pokrętła jog, aby wydawał się jeszcze bardziej płynny niż jakikolwiek inny moduł, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Zmniejszyliśmy także opóźnienie o połowę w porównaniu z CDJ-2000NXS2. Centralny ekran LCD wskazuje pozycję głowicy odtwarzania i wyświetla grafikę w celu szybkiego wizualnego przypomnienia, które ścieżki są załadowane na każdym decku.
 • Przebudowana konstrukcja zewnętrzna
  Przeprojektowane elementy kontrolne oraz nowe funkcje w CDJ-3000 pozwalają korzystać z niego, jak z zaawansowanego instrumentu muzycznego.
  • Osiem przycisków Hot Cue
   Intuicyjnie wyzwalaj Hot Cue za pomocą ośmiu przycisków, które biegną od lewej do prawej pod wyświetlaczem fali. Liniowe pozycjonowanie sprawia, że wybieranie punktów kontrolnych w zależności od ich pozycji na ścieżce jest bardziej naturalne.
  • Dedykowane przyciski Beat Jump
   Przeskakuj do przodu lub do tyłu od bieżącej pozycji odtwarzania na ścieżce, naciskając dedykowane przyciski Beat Jump. Możesz ustawić liczbę beatów: 1/2, 1, 2, 4, 8, 16, 32 lub 64.
  • Zaawansowana sekcja Auto Beat Loop
   Oprócz popularnej funkcji 4-Beat Loop znanej z CDJ-2000NXS2, CDJ-3000 zawiera
   przycisk 8-Beat Loop dla nowych, kreatywnych możliwości. Chcesz tworzyć
   polirytmiczne pętle? Skorzystaj z rozszerzonych opcji pętli o numerach nieparzystych,
   aby remiksować dźwięki podczas występu.

Graj w taki sposób, w jaki chcesz
Odtwarzaj muzykę przeanalizowaną przez rekordbox z dysków USB w trybie eksportu lub podłącz laptopa ze sterowaniem USB-HID, aby korzystać z trybu Link Export lub Performance. Ponieważ CDJ-3000 jest urządzeniem odblokowującym oprogramowanie, możesz korzystać z trybu Performance za darmo - nie ma potrzeby wykupienia płatnej subskrypcji - dzięki czemu możesz odtwarzać wszystkie utwory z biblioteki rekordbox, w tym wszystkie z Beatport / Beatsource LINK i SoundCloud Go + (subskrypcje wymagane do usług przesyłania strumieniowego).

Możesz nawet podłączyć iPhone'a do CDJ-3000 za pomocą kabla USB * 2 i miksować muzykę bezpośrednio z najnowszej wersji rekordbox na iOS, która obsługuje bezstratne typy plików, w tym WAV, FLAC, ALAC i AIFF, a także MP3 i AAC.

 

Pro DJ Link z ulepszoną obsługą oświetlenia: przenieś swój pokaz na wyższy poziom

Synchronizuj muzykę z efektami świetlnymi, dzięki kompatybilności z nową funkcją Pro DJ Link Lighting. CDJ-3000 wysyła informacje o analizie fraz do rekordbox (PC / Mac), dzięki czemu możesz sterować efektami świetlnymi za pomocą RB-DMX1 (sprzedawany osobno) i przenieść swój występ na wyższy poziom.

 

Specyfikacja:

 • Odtwarzane media:
  • Karty pamięci SD
  • Pamięci i dyski USB
  • PC/Mac
  • iPhone
 • Odtwarzane pliki:
  • WAV, AIFF, FLAC, Apple Lossless (Sampling: 44.1/48/88.2/96 kHz,: 16/24 bit)
  • MP3 (Sampling: 44.1/48 kHz, Bit: 16 bit)
  • AAC (Sampling: 44.1/48 kHz, Bit: 16 bit)
 • USB - obsługiwane formaty plików FAT16
  • FAT32
  • HFS+
 • Oprogramowanie: rekordbox
 • Pasmo przenoszenia: 4 Hz do 40 kHz
 • Sygnał/szum: 115 dB lub więcej
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.0018 % lub mniej
 • Wyjście audio: 2.0 Vrms
 • Gniazda wyjściowe:
  • Analogowe (RCA) x 1
  • Cyfrowe (koaksjalne) x 1
 • Porty USB:
  • USB (Typ A) × 1
  • USB (Typ B) × 1
 • Inne gniazda: LAN (1000Base-T) x 1
 • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz
 • Pobór mocy: 40 W
 • Wymiary (S x G x W): 329 x 453 x 118 mm
 • Waga: 5.5 kg
 • Akcesoria w zestawie:
  • Przewód zasilający (V-lock*1)
  • Cyfrowy przewód audio
  • Analogowy przewód audio
  • Przewód LAN

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl