Opinie o Nas
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PIONEER DJM-S11 mikser DJ

Dostępność: zapytaj przed zakupem
Cena: 8 779,00 zł 8779.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Pioneer DJ
Kod produktu: PIO-4573201241870
Pin It

Opis

DJM-S11

Skreczowy 2-kanałowy mikser DJ z ekranem dotykowym do Serato DJ Pro/rekordbox. 


Podkręć do 11
Wznieś swoją grę na wyższy poziom dzięki DJM-S11. Ten nowy, profesjonalny, 2-kanałowy, 4-deckowy mikser udoskonala różne elementy swojego poprzednika, DJM-S9, i oferuje szereg zupełnie nowych funkcji pomocnych w swobodniejszym występowaniu z Serato DJ Pro lub rekordbox.

 

Cechy:

Konfigurowalny wyświetlacz dotykowy
4,3-calowy, konfigurowalny wyświetlacz dotykowy dostarcza wszystkie potrzebne informacje. Przeglądaj utwory, sprawdzaj zapisy fal dźwiękowych i dynamicznie zmieniaj teksturę muzyki za pomocą TOUCH FX. Touch MIDI umożliwia bezpośrednie sterowanie funkcjami w oprogramowaniu DJ bez dotykania laptopa.

 • Ekran zapisu fal dźwiękowych
  Spędzaj więcej czasu koncentrując się na swoim miksie za sprawą kolorowego wyświetlacza dotykowego o wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu, który pokazuje wszystko, od zapisu fal dźwiękowych po BPM, dzięki czemu nie musisz się rozpraszać. Można nawet dostosować go do swojego preferowanego układu.
 • Ekran przeglądania
  Szybko wybieraj utwory sprawdzając informacje na ekranie – bez potrzeby zaglądania do laptopa – i od razu widząc ich status odtwarzania.
 • Ekran sterowania DECK 3/4 Control
  Chcesz wpakować więcej dźwięków w swoje sety? Odtwarzaj do czterech utworów jednocześnie dzięki sterowaniu Deck 3/4 Control, innowacyjnej funkcji, która dodaje dwa dodatkowe decki – dostępne za pośrednictwem ekranu dotykowego. Te dodatkowe decki pozwalają sterować EQ, Hot Cues, pitch bend i innymi elementami.
 • Funkcja Deck Move
  Dostęp do dwóch dodatkowych funkcji Deck 3/4 z Serato DJ Pro. Za pomocą funkcji Deck Move można bezproblemowo przenosić utwory z decku 1 do 4 i z decku 2 do 3. Korzystaj z tej funkcji, żeby zwolnić główne decki podczas miksowania i skreczowania. Do regulacji głośności i efektów dla dwóch decków jednocześnie służy funkcja Dual Deck.
 • Ekran Touch FX
  Wyraź siebie na nowe sposoby. Przejdź do ekranu Touch FX, aby kontrolować dwa efekty w tym samym czasie, przesuwając palcem po powierzchni, podczas gdy druga ręka skreczuje przy użyciu crossfadera lub bębni palcami po padach występowych.
 • Ekran ustawień FX
  A na ekranie ustawień FX można zapisać cztery banki typów efektów i parametrów, a następnie natychmiast wywołać je w różnych sytuacjach, np. podczas konkursu, mashupowania utworów lub grania seta w klubie.
 • Ekran Touch MIDI
  Touch MIDI oferuje cztery strony zapisanych ustawień, które umożliwiają sterowanie funkcjami w oprogramowaniu DJ bez dotykania laptopa. Elementy sterowania można też indywidualnie mapować w MIDI, co pozwala ustawić wszystko w swoim stylu.

Rozszerzona sekcja efektów
Podrasuj swoje sety za pomocą 22 funkcji Beat FX, w tym nowych funkcji Fader Pitch i Helix. Smooth Echo to nowy efekt, który można automatycznie włączyć, gdy poruszasz suwakami ub uderzasz w pady przypisane jako sygnał do uruchomienia.

 • Smooth Echo
  Przypisz efekt Smooth Echo do wybranego elementu sterującego, np. suwaka lub pada. Włącz Smooth Echo za pomocą dedykowanego przycisku, a echo zostanie uruchomione zaraz po przesunięciu odpowiedniego elementu sterującego. Zmienne parametry tej funkcji pozwalają na tworzenie nowych dźwięków.
 • 22 Beat FX
  Podrasuj swoje sety za sprawą wszystkich 15 funkcji Beat FX znanych z modelu DJM-S9 i 7 nowych funkcji, w tym Fader Pitch i Helix. Uruchom do 6 kolejnych efektów z oprogramowania DJ, aby stworzyć dźwięki, których publiczność nigdy wcześniej nie słyszała.

Usprawnione pady występowe
8 padów występowych jest większe, dzięki czemu łatwiej w nie trafić podczas energicznego występu konkursowego. W Serato DJ Pro użyj trybu Combo Pad, aby połączyć do 4 różnych trybów pada jednocześnie, i funkcji Scratch Bank, aby wywołać przypisane sample skreczów jednym dotknięciem pada.

 • Tryb Combo Pad
  Aktywuj tryb Combo Pad w Serato DJ Pro, aby używać do czterech różnych trybów padów jednocześnie (2 tryby na kanał, 4 pady na tryb) i połączyć więcej funkcji
 • Scratch Bank
  Za sprawą nowego trybu pada Scratch Bank można natychmiast załadować sample skreczów z czterech banków, które można przypisać w Serato DJ Pro po prostu stukając pad. Nie ma potrzeby przeglądania na ekranie dotykowym ani w laptopie.

Usprawniony MAGVEL FADER PRO
Wzmocniliśmy wyczucie MAGVEL FADER PRO i zwiększyliśmy jego sztywność pionową o 30 procent. Daje to większą pewność podczas skreczowania, podczas gdy twardsza powłoka wokół crossfadera zmniejsza zużycie.

Krystalicznie czysty dźwięk
Dzięki studyjnej jakości 64-bitowemu przetwarzaniu miksowania i ditheringu w DSP oraz układowi zegara o niskim poziomie zniekształceń, a także 32-bitowemu przetwornikowi D/A wysokiej jakości w głównej sekcji wyjściowej, DJM-S11 odziedziczył gęstość i surowość dźwięku modelu DJM-900NXS2.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl